ستادایران
سه شنبه 22 آبان 1397
Tuesday 13 November 2018

اعلام مناقصه و مزایده الکترونیک

 

 

اعلام مناقصه و مزایده الکترونیک

 از نشانه هاي پيشرفت و تعالي عدالت اجتماعي در كشورهاي در حال توسعه ، توزيع مناسب فرصتهاي اقتصادي و حضور بخش خصوصي در فعاليت هاي مشاركتي مي باشد .

شركت آرياتندر با سابقه بيش از ده سال فعاليت در عرصه اطلاع رساني اخبار مناقصه ها و مزايده ها توانسته است با بهره گيري از نوين ترين روش هاي نرم افزاري و استفاده از سيستم هاي جديد اطلاع رساني و همكاري با كارشناسان مجرب و متعهد ، جامع ترين بانك اطلاعات آگهي هاي مناقصه و مزايده را در اختيار بنگاه هاي اقتصادي بزرگ و كوچك در سراسر كشور قرار دهد .

مجموعه آرياتندر ، در حال حاضر به دليل پوشش دهي كامل دريافت اطلاعات آگهي هاي مناقصه و مزايده در تمامي استانها و شهرستانهاي سطح كشور ، پر بازديد ترين سايت اينترنتي اطلاع رساني در اين زمينه را در اختيار دارد كه روزانه بالغ بر 10/000 شركت فعال در صنايع مختلف به اين پايگاه مراجعه كرده و اطلاعات مورد نياز خود را جهت مشاركت در مناقصات و مزايدات كسب مي نمايند .

با فرآهم آوري شرايط مناسب جهت دريافت اطلاعات از شركتها و سازمان هاي برگزار كننده مناقصه و مزايده  و اطلاع رساني آنها به واحدهاي مختلف اقتصادي در صنايع گوناگون ، اين امكان توسط شركت آرياتندر به وجود آمده است تا در كوتاهترين زمان و كمترين هزينه ، تبادل اطلاعات و ايجاد ارتباط بين كارفرمايان ، پيمانكاران ، مشاوران و توليد كنندگان برقرار گردد. 

از موانع اطلاع رساني صحيح در امر اعلام آگهي هاي مناقصه و مزايده ، فضاي محدود و هزينه هاي گزاف چاپ آگهي در روزنامه ها و توزيع اسناد آگهي هاي اعلام شده مي باشد  ، كه اين امر در اطلاع رساني الكترونيك بر روي وب سايت هاي اينترنتي از بين رفته و شركتها و سازمانهاي اعلام كننده مناقصات و مزايدات مي توانند بصورت نا محدود آگهي هاي خود را در فواصل زماني دلخواه به انتشار بگذارند و اسناد تكميلي خود را نيز به پيوست آگهي ها در اختيار بازديد كنندگان قرار دهند .

شركت آرياتندر با نام تجاري مركز اطلاع رساني مناقصه ها و مزايده هاي ايران و دارنده وب سايت اينترنتي ، www.AriaTender.com ، براي دريافت ليست آگهي هاي در حال انتشار شركتها و سازمانهاي برگزاركننده مناقصات و مزايدات ، جهت اطلاع رساني بر روي سايت اينترنتي خود و نيز ارسال اين اطلاعات از طريق ايميل و فكس براي تمامي كاربران مجموعه مشتركين آرياتندر ، اعلام آمادگي مي نمايد .

شايان ذكر است ، در ذيل تعرفه خدمات اطلاع رساني الكترونيك ، جهت اعلام آگهي هاي مناقصه و مزايده بر روي وب سايت اينترنتي  AriaTender.com و ارسال آنها از طريق ايميل و فكس براي كاربران مجموعه آرياتندر اعلام گرديده است ، ضمنا روئيت و بازديد آگهي هاي اعلام شده از سوي برگزاركنندگان مناقصات و مزايدات براي تمامي استفاده كنندگان سايت اينترنتي اين شركت رايگان بوده و هزينه اي جهت نمايش اين اطلاعات براي بازديدكنندگان در بر نخواهد داشت .

تعرفه سرويس هاي اطلاع رسانی و اعلام آگهي هاي مناقصه و مزايده  ؛ 

تعرفه

تعداد آگهي ها

رديف

30/000 تومان

بصورت موردي و تك آگهي

1

500/000  تومان

1 الي 20 آگهي در طول يك سال

2

1/000/000 تومان

21 الي 50 آگهي در طول يك سال

3

1/700/000 تومان

51 الي 100 آگهي در طول يك سال

4

2/300/000 تومان

بيش از 100 آگهي در طول يك سال

5

شايان ذكر مي باشد ؛ در صورتي كه برگزاركنندگان مناقصه و مزايده ، هنگام چاپ آگهي هاي خود در روزنامه ها و هفته نامه هاي انتخابي ، نام وبسايت آرياتندر را به عنوان يكي از منابع انتشار دهنده الكترونيك آگهي درج نمايند ، تعرفه هاي اطلاع رساني اين مجموعه شامل 30% تخفيف خواهد بود . 

روند کاری ؛

مناقصه و مزايده گزاران محترم ، مي بايست تا 24 ساعت قبل از زمان انتشار آگهي ، اطلاعات مورد نظر خود را از طريق ايميل و فكس به شركت آرياتندر اعلام نمايند و در صورت تمايل به انتشار و پيوست اسناد آگهي ، همراه با اطلاعات مربوطه ، فايلهاي مورد نظر خود را با پسوند دلخواه ، در اختيار اين شركت قرار دهند . سپس شركت آرياتندر اطلاعات دريافتي را با توجه به موضوع كاري آگهي ها ، دسته بندي كرده و در سرويس هاي اطلاع رساني خود اعلام مي نمايد .

 شایان ذكر است ، آگهي هاي اعلام شده ، به غير از انتشار بدون محدوديت زماني در صفحات سايت AriaTender.com و دسته بندي هاي آگهي ها ،  در صفحه اول اين سايت نيز تا 48 ساعت قابل نمايش خواهد بود .

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد امور مشترکین شرکت آریاتندر تماس حاصل فرمائید ؛

تلفن : 14 91 10 88 – 16 91 10 88 – 18 91 10 88  ( 21 98+ )

فکس : 15 95 10 88 – 35 25 10 88  ( 21 98+ )

موبایل : 961 33 32 ( 938 98+ )

ایمیل : [email protected]

 

 
 
کاربرانورود به سیستم
نام کاربری :
کلمه عبور :
ذخیره مشخصات دریافت اشتراک
تبلیغاتتبلیغات
نرخ ارز، سکه و طلا نرخ ارز، سکه و طلا
عنوان نرخ
دلار آمریکا 0
دلار کانادا 0
یورو 0
پوند انگلیس 0
فرانک سوئیس 0
کرون سوئد 0
کرون دانمارک 0
درهم امارات 0
یکصد ین ژاپن 0
ریال سعودی 0
دلار استرالیا 0
یوان چین 0
انواع سکه نرخ
طرح قدیم
طرح جدید
نیم سکه
ربع سکه
هر گرم طلا
... تمامی نرخ ها ...
پشتیبانی ارتباط با ما
گروه شرکت های آریاجم و ضامن بین الملل
+9821 (42057) خط ویژه، E1 :
+9821 - 88 34 75 45 دورنگار :
mail[@]ariatender.com
mail[@]ariazamen.com
ایمیل :
?>