ستادایران
چهارشنبه 8 تیر 1401
Wednesday 29 June 2022

درباره آریاتندر

تاریخچه آریاتِندر‌:

در سال 1379، اعلان و اطلاع رسانی فراخوان‌های مناقصه و مزایده به صورت منسجم و تفکیک شده "‌برای اولین بار در کشور‌" توسط سامانه آریاتِندر ابداع گردید.

تا قبل از این تاریخ، تمامی آگهی‌های مناقصات و مزایدات در روزنامه‌های کثیرالانتشار چاپ شده و یا مستقیماً توسط برگزارکنندگان به مناقصه‌گران و مزایده‌گران اعلام می گردید. بدیهی است بسیاری از افراد با توانمندی‌های اجرایی و عملیاتی مناسب، یا از آگهی‌های انتشار یافته اطلاعی کسب نمی کردند و یا ایجاد زمان کافی برای حضور در این فراخوان‌ها برای آنها میسر نبود.

آریاتِندر پس از شناسایی این کمبود در روند اطلاع رسانی، با جمع آوری آگهی‌های مناقصه و مزایده چاپ شده در روزنامه‌های کثیرالانتشار و کنار هم قرار دادن تصاویر آگهی‌ها در صفحات A3 و کپی آنها، بسته ای را به نام "‌اطلاعات مناقصات و مزایدات ایران‌" منتشر و توسط پیک موتوری در سطح شهر تهران توزیع نمود.

با افزایش مشتریان و عدم پاسخگویی به نیاز متقاضیان خارج از شهر تهران، در اواخر سال 1379، آگهی‌ها به صورت تایپ شده گردآوری گردید و  ابزار "‌دورنگار‌" به سیستم اطلاع رسانی اضافه شد و پس از آن در اواسط سال 1380 ارسال "‌ایمیل‌" جایگزین بسته‌های فیزیکی اطلاعاتی شده و از این پس کاربران دریافت کننده ایمیل به تصاویر آگهی‌های تایپ شده نیز دسترسی پیدا کردند.

تا سال 1382 روند اطلاع رسانی آگهی‌های مناقصه و مزایده صرفاً با استفاده از ایمیل و دورنگار برای کاربران در سطح کشور ادامه یافت. افزایش مخاطبان فراخوان‌های موجود و همچنین اولین نشانه‌های کسب و کار اینترنتی در ایران باعث گردید، نخستین وبسایت اطلاع رسانی به نام "‌مرکز اطلاعات مناقصات و مزایدات ایران‌" به آدرس "‌www.4-iran.com" راه اندازی شود و از این پس کاربران می توانستند فراخوان‌های مناقصه و مزایده مورد نیاز خود را به صورت دسته بندی شده و در یک فضای واحد مشاهده نمایند.

در سال 1384 با پیدایش اولین رقیب فعالیتی حوزه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات، آریاتِندر به صورت حقوقی نام و برند خود را به ثبت رسانید و با تفکیک گروه بندی به همراه تفکیک استانی فراخوان‌های انتشار یافته، تمایز ویژه ای را برای خود ایجاد نمود و از آن سال با نام "‌سامانه اطلاع رسانی آریاتِندر‌" فعالیت خود را ادامه داده است.

از آن سال ها تا به امروز ابزارهای متنوعی به شرایط زمانی و پیشرفت تکنولوژی به سامانه اطلاع رسانی آریاتِندر اضافه شده است. در حال حاضر این سامانه با تمامی ابزارهای موجود خود شامل: "‌سایت اینترنتی، ایمیل، اپلیکیشن موبایل، رُبات تلگرام، پیامک و دورنگار‌" به صورت مویرگی در سطح استان، شهرستان و شهر اطلاع رسانی می نماید.

اعتبار و کیفیت آریاتِندر باعث شده تا هم در عرصه داخلی بتواند طرف قرارداد و نماینده رسمی مراکز بزرگی مانند؛ ستادایران، مرکز دولتی ریشه، شبکه نوآوری تهران و ... باشد و هم در عرصه خارجی نمایندگی انحصاری شرکت تندرزاینفو (‌ www.tendersinfo.com ‌) را برای اطلاع رسانی مناقصات بین المللی برای مخاطبان ایرانی دریافت نماید.

 

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت - ستادایران

ستادایران بستر معاملات دولتی ایران می باشد. طبق مصوبه 151733/ت32565 مورخ 29/7/1388 آئین نامه هیئت وزیران مقرر گردیده تمامی دستگاه‌های اجرائی زیرمجموعه دولت، فراخوان‌های مناقصه، مزایده و خرید‌های جزئی و متوسط خود را (‌از مرحله درخواست خرید یا فروش تا پرداخت و دریافت وجه‌) الزاماً در بستر وب و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (‌ستادایران‌) به انجام برسانند.

آریاتِندر با همسوسازی اجرائیات خود با سیاست‌های کلان این سامانه، مُجری مستقیم ثبت نام، آموزش و اطلاع‌رسانی فراخوان‌های درج شده در سامانه ستاد‌ایران می باشد.

 

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و مرکز دولتی ریشه

آریاتِندر با اخذ نمایندگی RA از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و مرکز دولتی ریشه در راستای تکمیل فرآیندهای حضور در معاملات کشوری کاربران خود، گواهی امضاء الکترونیکی و مهر سازمانی را نیز صادر می نماید.

 

نمایندگی توکن K3

پس از صدور گواهی الکترونیکی، نیاز به سخت افزار استفاده از آن می باشد. لذا آریاتِندر اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت ............. برای ارائه توکن K3 نموده است.

 

شبکه نوآوری تهران

در راستای دستور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مبنی بر توانمندسازی شرکت های فناور، خلاق و دانش بنیان و همچنین افراد و تیم های نوآور، نخبه و مخترع و کمک به تجاری سازی دانش و فناوری و همچنین ارتباط و شبکه سازی عناصر فعال در زیست بوم فناوری، نوآوری و کارآفرینی کشور، شبکه نوآوری تهران به آدرس اینترنتی Tinet.ir با رویکرد توسعه اقتصاد دانش بنیان تاسیس شده است.

سامانه اطلاع رسانی آریاتِندر تامین کننده اطلاعات فراخوان‌های کشوری و اعلان معاملات دولتی در شبکه نوآوری تهران می باشد و تمامی شرکت‌های فناور، خلاق و دانش بنیان می توانند از خدمات ارائه شده از سوی دو مجموعه استفاده نمایند.

 

شرکت اطلاع رسانی مناقصات بین المللی تندرزاینفو

سامانه آریاتِندر در راستای تکمیل خدمات خود و ایجاد دسترسی به اطلاعات صحیح و مناقصات جاری سایر کشورهای جهان، نمایندگی انحصاری از شرکت تندرزاینفو برای اطلاع رسانی مناقصات بین المللی را دریافت نموده است. آگاهی یافتن از صحت و درستی مناقصات بین المللی و تشخیص عدم غیر واقعی بودن آن یکی از مهمترین ارکان و اولین گام در تحلیل و بررسی بازارهای کشورهای هدف می باشد.

به همین منظور سامانه آریاتِندر از مجموعه ای نمایندگی انحصاری دریافت نموده که یکی از با سابقه ترین منابع جهانی بوده و بالاترین میزان اطلاعات مناقصات بین المللی کشورهای جهان را در اختیار دارد و اطلاعات مناقصات را پس از بررسی و تائید صحت آنها از دولت و کارفرمای مذکور انتشار می نماید.

 

ارتباط با ما

شماره تلفن دفتر مرکزی تهران 42057 - 021

واحد اشتراک آریاتِندر: داخلی 123     واحد ثبت نام ستادایران، گواهی‌الکترونیکی و توکن: داخلی 200  

واحد آموزش: داخلی 201       واحد پشتیبانی: 106 

 

امور حقوقی و ثبت شرکت در عراق
امور حقوقی و ثبت شرکت در عراق
کاربرانورود به سیستم
نام کاربری :
کلمه عبور :
ذخیره مشخصات دریافت اشتراک
تبلیغاتتبلیغات
نرخ ارز، سکه و طلا نرخ ارز، سکه و طلا
عنوان نرخ
دلار آمریکا 242.350
دلار کانادا 200.250
یورو 283.820
پوند انگلیس 346.490
فرانک سوئیس 274.900
کرون سوئد 30.400
کرون دانمارک 44.200
درهم امارات 68.710
یکصد ین ژاپن 233.500
ریال سعودی 74.420
دلار استرالیا 195.000
یوان چین 38.400
انواع سکه نرخ
طرح قدیم 105.820.000
طرح جدید 102.979.000
نیم سکه 62.000.000
ربع سکه 39.000.000
هر گرم طلا 10.375.000
... تمامی نرخ ها ...
پشتیبانی ارتباط با ما
گروه شرکت های آریاجم و ضامن بین الملل
+9821 (42057) خط ویژه، E1 :
+9821 - 88 34 75 45 دورنگار :
mail[@]ariatender.com
mail[@]ariazamen.com
ایمیل :